Товарів у кошику: 0 Оформити замовлення
Продовжити обирати

Україна. Голодомор 1946–1947 років: непокараний злочин, забуте добро

190

Категорія:

Додаткова інформація

Розміри 170 × 240 mm
Автор

Андрій Бондарчук

Кількість сторінок

608

Обкладинка

Тверда

Видавець

Марко Мельник

Історія дає нам жорстокі, проте безцінні уроки. Чи відновлена справедливість за багато мільйонів жертв України? Чи згадані і вшановані ті, хто рятував Українців, коли всі мовчали? Чи досягнуто правових, моральних та політичних оцінок Голодоморів та покарання їх винуватців в Україні та світі, як це було з Голокостом?

Війна з РФ у різних її формах точиться більше ста років. І організований голод був такою ж зброєю, як військова агресія та репресії. Після початку Української революції стався перший Голодомор, як фінальний акорд операції зі знищення інтеліґенції – другий, а після активної діяльності УПА проти окупантів під час ІІ світової війни московити помститись нам третім Голодомором. Сьогодні ми знову воюємо.

Книга описує не лише злочини проти нашої нації, а й вчинки справжніх героїв – Українців Західної України, які рятували своїх братів зі Сходу ціною жертовних втрат.

Андрій Бондарчук, упорядник і автор – журналіст, депутат Парламенту історичного скликання, яке проголосило Незалежність України у 1991 році.