ПІДСУМКИ ЗАХОДІВ ДО ВШАНУВАНЬ ЖЕРТВ І ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ШТУЧНИХ ГОЛОДІВ В УКРАЇНІ У XX СТОЛІТТІ

20 листопада у головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудлася Міжнародна науково-практична конференція “Проблема екзистенційного вибору під час Голодомору – геноциду”.

Під час конференції була презентована наша книга “Голод 1946–1947 рр. в Україні: колективна пам’ять” за участі ініціаторів, авторів та упорядника видання Василя Марочка, а також видавця Марка Мельника.

Окрім того, в рамках конференції ми провели акцію з поширення видань про голодомори, зокрема презентованої книги, а також книг Андрія Бондарчука “Україна. Голод 1946–1947 рр.: непокараний злочин, забуте добро” та книги “Уклін ангелу”. Кожний охочий придбав будь-яку книгу за ціною, яку запропонував сам покупець. В рамках акції зібрано 2740 гривень на спільний проект з часописом “Експрес” із встановлення пам’ятника Тарасові Шевченку на Донеччині у селищі Олександро-Калинове, громада якого вже багато років мріє про його встановлення для ствердження незламності українців прифронтової зони та створення символу українського життя на Донбасі. Також там планується ряд просвітницьких та презентаційних заходів на тематику голодоморів.

На разі готуємо книги для відправлення до США, Польщі, Франції, Німеччини та Бразилії. Світ має знати і пам’ятати про наймасштабніший геноцид людства, організований проти українців московсько-комуністичною владою.

Нагадуємо, що до кінця листопада на сайті markobook.com відкрита можливість придбати книги на тему штучних голодів в Україні за собівартістю.

Висловлюємо вдячність організаторам заходів: Національний музей Голодомору-геноциду , Інститут дослідження ГолодоморуКиївський національний університет імені Тараса ШевченкаМеморіал Всеукраїнська правозахисна організація Меморіал імені Василя СтусаСвітовий конгрес Українців, Фундація українського Голодомору-Геноциду (Чикаго, США), Громадський комітет із вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932 – 1933 рр. в Україні, особисто Андрію Івановичу Бондарчуку, співавтору та ініціатору видання “Голод 1946–1947 рр. в Україні: колективна пам’ять”, а також його упоряднику Василю Івановичу Марочку.

Кошик
Прокрутити вгору