Біографія видавця

Марко Юрійович Мельник
Позивний «Вирій»
1990 р.н., українець, безпартійний.

Народився та виріс у місті Кривий Ріг.

До 2014 року – заробітчанин у США та Польщі, голова студентського самоврядування, дрібний підприємець, активіст Майдану і сотник самооборони (місто Жовті Води, Січеславщина).

2014:
Військовий-доброволець, рядовий у складі розвідувально-диверсійного підрозділу батальйону «Азов». Військовий журналіст. Засновник і головний редактор першого фронтового часопису «Чорне Сонце». Автор аматорських документальних фільмів про війну на сході України «Маріуполь. Звільнення» та «Війна заради миру. Мир ціною війни».

2015:
Водій реанімобіля евакуаційної групи медичної служби та за сумісництвом командир взводу військових журналістів у складі ідеологічної служби полку «Азов». Учасник Широкинської наступальної операції.

2016:
Приватний видавець. Начальник відділу друкованих видань Цивільного корпусу «Азов». Засновник видавництва військових-добровольців та волонтерів «Орієнтир». Член історичного клубу «Холодний Яр», очолюваного видатним істориком та дослідником бойової слави українців Романом Ковалем.

2018 і до теперішнього часу:
Керівник видавничої референтури історичного клубу «Холодний Яр», заступник голови організації та керівник новоствореного видавництва «Холодний Яр».
Засновник видавничого проекту Book Express.

інформація у змі:
Підписатися на наші новини
Loading