Біографія

Марко Юрійович Мельник
Позивний «Вирій»
1990 р.н., українець, безпартійний.

До 2014 року – заробітчанин у США та Польщі, голова студентського самоврядування, дрібний підприємець, активіст Майдану і сотник самооборони міста Жовті Води (Січеславщина).

2014 рік
Військовий-доброволець, рядовий у складі розвідувально-диверсійного підрозділу батальйону «Азов». Військовий журналіст. Засновник і головний редактор першого фронтового часопису «Чорне Сонце». Автор аматорських документальних фільмів про війну на сході України «Маріуполь. Звільнення» та «Війна заради миру. Мир ціною війни».

2015 рік
Водій реанімобіля евакуаційної групи медичної служби та за сумісництвом командир взводу військових журналістів у складі ідеологічної служби полку «Азов». Учасник Широкинської наступальної операції.

2016 рік
Приватний видавець. Начальник відділу друкованих видань Цивільного корпусу «Азов». Засновник видавництва військових-добровольців та волонтерів «Орієнтир». Член історичного клубу «Холодний Яр», очолюваного видатним істориком та дослідником бойової слави українців Романом Ковалем.

2018 рік
Засновник видавничого проекту Book Express.
Заступник президента історичного клубу «Холодний Яр» з питань видавничої діяльності та керівник новоствореного видавництва «Холодний Яр».

інформація у змі:
Підписатися на наші новини