Наші умови

Просимо Вас ознайомитись з нашими умовами роботи з клієнтами та партнерами:

 1. Доставка замовлень здійснюється «Новою поштою». Відправка «Укрпоштою» теоретично можлива, але ми дбаємо про якість всього процесу і тому на разі обираємо тільки перший варіант.
 2. Доставка гуртових або партнерських замовлень узгоджується окремо.
 3. При замовленні на суму від 900 гривень за доставку сплатимо ми.
 4. Для гуртових замовлень від 20 одиниць товару діють спеціальні умови і партнерські ціни, а також доставка за наш рахунок.
 5. Відправка замовлення здійснюється протягом 4 робочих днів з дня оплати замовлення. Термін опрацювання замовлення може складати понад 4 робочі дні в умовах пандемії та через недолугу політику влади щодо адміністративних обмежень.
 6. Оплата замовлень попередня. Післяплати немає.
  Реквізити ми надсилаємо електронною поштою, на Viber або через SMS (можете вказати у коментарі під час оформлення замовлення, який спосіб для Вас найзручніший).
 7. Після оплати обов’язково повідомте нам, будь ласка, дату і час платежу або надішліть фото квитанції. Деякі платежі приходять без імені відправника і ми маємо з’ясувати що сплатили саме Ви.
 8. Інформацію про статус Вашого замовлення ми надсилаємо на адресу електронної пошти, вказану під час оформлення замовлення на сайті. Будь ласка, перевіряйте свою поштову скриньку для отримання актуальної інформації.
 9. Ми несемо відповідальність за якість своєї продукції. Якщо Ви виявили брак, помилку або невідповідність якості, яку ми проґавили — просимо повідомити про цей випадок. Ми вирішимо ситуацію на Вашу користь.
Підписатися на наші новини
Loading