,

Комплект книжок Романа Коваля

Оригінальна ціна: 800₴.Поточна ціна: 640₴.

Набір із трьох видань авторства дослідника історії національно-визвольного руху України Романа Коваля

 

Здолати росію (видання друге)

Здолати росію: хроніка падіння імперії зла.
Кінець 1980-х – початок 1990-х років.

Ми пам’ятаємо, що в 1991 совок розвалився, але чи пам’ятаємо, чиїх рук це справа?

Протягом 70 років московської окупації «союз» знищував усіх, хто намагався чинити спротив. Проте знаходилися сталеві люди, чия воля витримала. І саме вони на власних плечах винесли СССР на смітник історії. Саме про дисидентів, останніх підпільників совєтської доби та «врагов народа» розповідає цей ошатний фоліант.

Автор книги разом з упорядниками Віктором Рогом та Юрієм Юзичем зібрали найбільш яскраві та знакові фрагменти нашої історії наприкінці 80-х – початку 90-х років та об’єднали їх у повноцінну енциклопедію боротьби за дійсну Незалежність у цей період.

Читач дізнається відверту правду про тодішніх очільників держави, нищівну ліберальну позицію прибічників дружби з Росією, вклад діаспори у боротьбу за державність, справжню діяльність дисидентів та початок розвитку націоналістичних організацій в Україні.

Ці події стали передумовами відновлення Української Незалежності та продовження кількасотлітньої війни з московськими окументами у вигляді широкомасштабного військового протистояння.

 

Співавтор Юрій Юзич

Полковник Болбочан. Спогади, свідчення, документи

Петро Болбочан мав шанс стати українським Гарібальді, здобувачем і об’єднувачем рідних земель, творцем козацької армії, з якою мусили б рахуватися всі держави світу.

Невідомо, чи готував себе до цієї ролі Болбочан, але якраз цього й боялися негероїчні цивільні партійники, які назвали себе “верховною владою”. Вони підозрювали Болбочана в намірі скинути їх. А ось вояцтво довіряло йому безмежно. “Болбочан був надзвичайно хоробрим, — писав про нього сотник Борис Монкевич. — У більшості керував боєм особисто і завсігди був у найнебезпечніших місцях, чим викликав підйом духу у Запорожців, котрі під його керуванням завше були переможцями… Йому вірили всі надзвичайно, бо знали, що він є зразком чесності і порядку”.

До книги включено багато спогадів вояків Запорізького корпусу Армії УНР, які публікуються вперше та досі не фігурували в дослідницькому полі.

 

Філософія сили

Ця книжка містить концентровані ідеологеми української перемоги, які Роман Коваль викристалізовував протягом кількох десятиліть. В основу «Філософії сили» лягли його праці «Підстави націократії» , «Філософія українства» і деякі інші неопубліковані твори та тексти у новій редакції.

 

Перевидання реалізовано за підтримки Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів.

Кошик
Прокрутити вгору