Емоції, навіяні книгою Бориса Гошка «Тил», від Михайла Стрижки.
«Довго вагався, чи писати відгук про цей твір. М’яко кажучи твір дуже своєрідний, і на перших сторінках хочеться закинути його і не читати взагалі таке. Автор за допомогою художнього твору переносить нас в той тил, у якому сам перебував всього два тижні. Але цих двох тижнів стало достатньо, щоб побачити весь регрес, який там відбувався. Деякі з цих моментів і описані в книзі. Тут описане аватарство, каліцтва, вбивства, мародерства тощо. Але потроху книга переходить у звичайну собі розповідь про війну. І вже наприкінці не можеш зупинитись від прочитання і читаєш все крізь сльози. Книга повернула мене до подій, про які вже почав забувати. Відчути те, що відчував тоді. Можливо, щось зрозуміти та переосмислити. На жаль, не все в наших військах добре, не все добре було і тоді. Можливо, за допомогою книги «Тил» кожен зможе переосмислити деякі свої дії. Раджу до прочитання людям виключно зі стійкою психікою (я до них не належу)))».
Здолати росію (видання друге)
Філософія сили
Європейські хроніки
eBook – Український націоналізм
Український націоналізм. Основи ідеології
Націократія
Болбочан: поміж двох вогнів 