Набір із трьох кишенькових видань на тему витоків, формування та становлення сучасного націоналізму в Україні та у Європі.
Віктор Тимченко
МОДЕРНИЙ НАЦІОНАЛІЗМ. ШЛЯХ ДО НОВОГО СУСПІЛЬСТВА
Обкладинка тверда, кількість сторінок 128
Автор відповідає на низку питань про ідеологію націоналізму та її сучасні прояви в Європі та світі. Розвінчуються найпоширеніші міфи, знаходять свої відповіді найпопулярніші питання про націоналізм як соціальне, політичне явище та як світогляд. Спектр тем, розкритих доступною мовою у даній книжці, стосується абсолютно різних сфер: від культури до фінансів. Розкриття цих тем відбувається з неупереджених позицій.
Роман Коваль
ФІЛОСОФІЯ СИЛИ
Обкладинка тверда, кількість сторінок 144
Ця книжка містить концентровані ідеологеми української перемоги, які Роман Коваль викристалізовував протягом кількох десятиліть. В основу «Філософії сили» лягли його праці «Підстави націократії» , «Філософія українства» і деякі інші неопубліковані твори та тексти у новій редакції. Перевидання реалізовано за підтримки Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів.
Микола Сціборський
НАЦІОКРАТІЯ
Обкладинка тверда, кількість сторінок 244
Націократія — модель державно-політичного устрою, розроблена підполковником Армії УНР, співфундатором ОУН Миколою Сціборським, яка передбачає панування нації у власній державі, що здійснюється владою всіх суспільно-корисних верств.
Основною суспільною цінністю націократії є нація як самодостатня кровноспоріднена ієрархічна спільнота, чим опонує демократії, котра проголошує джерелом влади народ як розмиту хаотичну сукупність населення певної території.
В першій частині своєї роботи автор робить короткий огляд інших політичних концепцій: демократії, соціалізму, комунізму, фашизму та диктатури, вказуючи на їх проблеми і недоліки, після чого переходить до розгорнутого викладу націократичної доктрини.
Цікаво, що націократичний лад не обмежується виключно теорією: певний час він існував на територіях, контрольованих УПА.