Ви зможете доторкнутись до фронтових і тилових буднів

Victoria Tores про книгу Бориса Гошка «Тил»:

«Роман створений на реальних подіях, це історія простих людей, яким «пощастило» нести службу в тилу.

Побачити світ книзі «ТИЛ» допомогло видавництво Марка Мельника.

Сам сюжет доволі цікавий та легкий для сприйняття пересічним українцем. У романі йдеться про те, що через рік війни хлопець Денис наважився піти в лави Збройних сил, добровольці вже не штурмували військкомат, тому його там вітали. Він потрапляє у табір за 40 кілометрів від передової, де солдати, користуючись відносною свободою, беруть від життя все, чого не могли собі дозволити раніше. Спочатку хлопцеві це подобалось, але далекі вибухи снарядів повертали його у реальність. Одного разу герой їде на фронт і бачить зовсім інший світ, де люди живуть у землі, яка захищає від куль та осколків. Хлопцеві соромно за свою поведінку, він хоче змінитись.

Від себе додам, що необов’язково книга змінить Вас і навряд після її прочитання хтось стане «Денисом» і одразу зголоситься піти у лави ЗСУ, та принаймні Ви зможете доторкнутись до фронтових і тилових буднів.

Якщо у Вас немає книги «ТИЛ», то не зволікайте, а зробіть хоча б для себе той мінімум: переступіть через банальне «моя хата скраю» і прочитайте книгу про реальні події реальної війни в Україні. Читати Ви ж вмієте??

Довідка: Борис Гошко — учасник війни на сході України в 2014-2015 роках. Служив у 128 гірсько-піхотній бригаді. Автор книжок «Люди війни» і «Тил».

Придбати книгу

Кошик
Прокрутити вгору