5 НОВИНОК ДО ФОРУМУ ВИДАВЦІВ ТА ЗНИЖКА 10%

Наближається головна книжкова подія року, до якої наполегливо готуються усі видавництва та автори — Львівський форум видавців. І ми не є винятком. Вже кілька місяців ми докладаємо усіх зусиль в кооперації з авторами, художниками, упорядниками. Ми редагували, ілюстрували, верстали, друкували і тепер з гордістю та полегшенням раді представити вам нові видання. Вони абсолютно різні, але ми вже любимо кожну книгу своєю особливою любов’ю. А ще з кожним днем ми дедалі більше вдячні вам за вибір і авторам за довіру. Дякуємо.

Як вже сказано, наша добірка видань дуже різна: тут книги вже відомих авторів з заслуженим іменем і тих, хто видається вперше, та у всіх цих творах є спільні риси — усі вони важливі, щирі та повчальні.

«Здолати Росію»
Роман Коваль

Представляємо вам майбутній magnum opus людини, яка була свідком і бійцем у війні за нашу державу і в 90-х очолювала Всеукраїнське об’єднання «Державна самостійність України» – Романа Коваля.

Автор книги разом з упорядниками Віктором Рогом та Юрієм Юзичем зібрали найбільш яскраві та знакові фрагменти нашої історії наприкінці 80-х – початку 90-х років та об’єднали їх у повноцінну енциклопедію боротьби за дійсну Незалежність у цей період.

«Спортивний ножовий бій. Основи»
Олександр Воробєй

Книга допоможе практично з нуля оволодіти базовими принципами ножового бою, дасть розуміння його філософії, роз’яснить базові прийоми та техніки, надасть вичерпну інформацію про основне спорядження та організацію змагань, а також розповість про легендарні українські бойові ножі Blade Brothers Knives.

Олександр Воробєй, автор та Голова Федерації ножового бою та збройових бойових мистецтв:

«Цю книгу я написав для людей, яким так само цікавий спортивний ножовий бій — цей мужній повноконтактний збройовий спорт. Я набив багато шишок (в прямому і переносному сенсі), розробляючи нашу техніку і методики, і пропоную вам основи, які дозволять пройти той же шлях, уникаючи травм і розчарувань. Я сформулював їх у такому вигляді, в якому було б зручно вивчати їх мені самому. Кожна техніка супроводжується докладним описом, фото і відеоілюстраціями».

«Майдан. Погляд зсередини»
Упорядник і автор Олег Трайдакало

Це не чергова книжка про Майдан. Ця історія не про жорстокість протистояння з ворогом. Вона про справжні чесноти найкращих людей, які живуть поміж нас. І вона насправді захоплює

На перший погляд, ця розповідь про простих людей — справжніх, щирих, добрих і небайдужих. Проте їм судилося стати насправді незвичайними, видатними людьми.

У цій книзі на 100% справжні автентичні емоції і почуття: терпимість до опонента, яка увінчується порозумінням; справжнє братерство людей, об’єднаних спільною метою і великою національною родиною (це у часи, коли навіть сусіди можуть ворожо ставитись одне до одного); відчайдушна стійкість мирного протесту; криваве протистояння з ворогом, який перетнув межу людяності; невимовна гіркота втрати людей, які стали за нетривалий час найдорожчими, рідними людьми, оскільки народились як справжні Українці.

«НиТочки»
Роман Глєбов

Романи – велика рідкість у нашому асортименті. Проте цей насправді вартий захоплення. Це правдива історія про життя, студентство та доленосні зміни. У перипетіях випадковостей, перших хвиль революції, АТО, вервиць сподівань, кохання та зовсім недитячих випробувань кожний обирає свій шлях – свою нитку, яка обов’язково приведе кудись. Який же вибір зробити?

Автор – дипломант конкурсу «Гранослов» молодіжного напрямку Спілки письменників України, над яким здійснює кураторство Богдана Гайворонська. Автор зі своїм романом «Ниточки» дипломований у номінації «Визвольна боротьба…», якою на конкурсі опікується видавець Марко Мельник.

«Гомін волі. Козацький скарб»
Ірина Мацко та Богдан Мельничук

Представляємо історичну повість з елементами фентезі для молодшого шкільного віку від популярних дитячих авторів Ірини Мацко та Богдана Мельничука з чудовими ілюстраціями художниці Віолетти Курасової.

У повісті чітко визначено твердий український дух, нескоримий з давніх часів і дотепер, що живе у кожному, навіть ще маленькому хлопчику чи дівчинці. Також твір допоможе школярам краще зрозуміти періоди боротьби свого народу.

Головний герой є звичайним хлопцем, як і кожний з читачів, але, як і у кожному, в ньому живе непоборний дух наших предків, що в певний час зможе захистити свою землю.

Бонус.

А ще у нас чудова новина! На Львівському форумі у нашому книжковому наметі ви зможете придбати усі наявні книги зі знижкою 10% від вартості, вказаної на сайті.

Чекаємо на вас і будемо раді вашим відгукам про книги та фото в соцмережах із хештегом #markobook за яким ми згодом розіграємо призи.

Затишної осені!

Кошик
Прокрутити вгору