ФАКТИ ПРО ВІЙНУ НА БЛИЗЬКОМУ СХОДІ: УРЯДОВІ ВІЙСЬКА ІРАКУ

Можливо, вас це здивує, а когось навіть налякає, але це боєць офіційного підрозділу урядових військ Іраку, який у складі «Золотої дивізії» (Golden Division) полював і знищував терористів «Ісламської держави» під час найграндіознішої військової операції в новітній історії — битві за Мосул.

«Золота дивізія» або «Контртерористична служба Іраку» почала формуватися в 2003 році як підрозділ по звільненню заручників і виконання важливих операцій. У перші загони набиралися виключно добровольці з різних релігійних і етнічних груп Іраку.

На початковому етапі підготовки бійців служби готували інструктори з Сил спеціальних операцій США. З початком полювання оперативників «Аль-Каїди», а потім і ІДІ за бійцями ССО Іраку, особовий склад підрозділу був переведений на військову базу США. Поступово чисельність збільшена до дивізії. Бійці КТС брали активну участь в міських боях в Фаллуджі, Рамаді, Тікріті.

З початком операції в Мосулі з Багдада на фронт в Ніневії були перекинуті три бригади «Золотої дивізії». У місто сили КТС спочатку вступали в складі колон військової техніки, переважно на Хамві, з екіпажами по 4-5 осіб в кожному. Просування таких колон прикривала власна артилерія КТС. З повітря дії підтримували ударні безпілотники і літаки коаліції.

Ще більше цікавих фактів про бойові дії на Близькому Сході читайте у книзі «Ісламська держава: наймасштабніша битва сучасності», передзамвлення на яку можна зробити за посиланням нижче.

На чисельні прохання, продовжуємо акційну пропозицію і надаємо знижку 50 грн. на перші 300 замовлень. Тому, не проґавте свою можливість.

Окрім того, ми надаємо додаткову знижку усім учасникам бойових дій, родинам загиблих під час війни на Сході України та Революції гідності.

Посилання:
markobook.com/isis

Вікові обмеження — 18 років.

Наклад лімітований.

Реліз — 20.02.2020

Кошик
Прокрутити вгору