ФОРУМ ВИДАВЦІВ: ПІДСУМКИ. Частина 2

Презентація книги «Гомін волі: козацький скарб»

Суспільство, можливо, не у повній мірі усвідомлює важливість правильного виховання дітей. Вони — найбільш перспективна і цінна інвестиція у наше спільне майбутнє. Наше базове світосприйняття формується саме у період формування особистості, тобто у дитинстві. І уявімо на хвилину, скількох проблем Україна могла б позбутись, якщо б основна маса її підростаючого покоління була би зрощена на правих ідеях та повноцінному уявленні про патріотизм, на культі героїв та активної життєвої позиції.

Саме із цих міркувань ще у 2017 році ми започаткували серію дитячих книг, зміст яких зітканий з правих ідеологем у зручній та цікавій подачі, з простим і зрозумілим текстом та яскравими картинками про козаків та інших українських історичних героїв. Першою у цій серії стала книжка Вадима Прокопенка «Дідові історії», одразу по випуску якої ми розпочали роботу над книжкою Ірини Мацко та Богдана Мельничука «Гомін волі: козацький скарб». Робота була довга та сповнена нюансів, проте ми завершили книгу і вже на Форумі видавців 2018 у Львові влаштували її презентацію й привезли сигнальний тираж.

Попри дощовий день, захід мав успіх. Авторка поділилась цікавинками з процесу створення своєї літературної перлини, а слухачі перетворили презентацію на жваву та цікаву дискусію. Разом із видавцем був даний початок процесу організації театральної постановки по книжці, що ми неодмінно будемо намагатись реалізувати якомога швидше.

Книжка «Гомін волі: козацький скарб» є першою у серії з двох книг, які планується видати. То ж чекайте на продовження з новими цікавими епізодами.

 

Презентація книги «Майдан. Погляд зсередини»

Ще не потонули у пам’яті нації події 2013/2014 року на Майдані у Києві. Вони раз і назавжди змінили життя кожного українця у різний спосіб, повернули нашу долю у напрямку, до якого ми довго і наполегливо йшли. Ми зазнали невідновних та болючих втрат, проте ми набули те, без чого повноцінне життя нації неможливе — дух справжньої свободи.

На вістрі подій Зимової революції були охоронці Львівської брами, що розташовувалась на початку вулиці Інститутської. Саме там утворився колектив, який сповнив явище Майдану віданністю та людяністю. Саме там відбувались жахливі розстріли, під час яких прості люди проявляли мужність і робили дуже не прості важкі геройські вчинки.

Презентація книги «Майдан. Погляд зсередини» зібрала велику кількість учасників тих подій, більшість з яких досі палають жагою до Української Перемоги, незважаючи на деморалізацію від війни і безґлуздої державної політики, яку ми спостерігаємо зараз і нищівні наслідки якої змушені відчувати на собі.

Доброта і дружелюбність атмосфери навіювала одну думку: тут зібралась справжня сім’я. І дійсно, усі учасники заходу підтримують родини полеглих на Майдані, дружать між собою та підтримують один одного. Разом ми ще раз пригадали наскільки міцним і сильним був наш революційний дух, як дружньо і злагоджено оборонялась територія свободи на Майдані 2014 року.

Кожний зі спікерів згадав свій найяскравіший момент, поділився думками та емоціями. Зустріч дала незбагненний ефект синергії і додому ми повертались вже більш натхненними, сповненими надій і сил на досягнення своїх особистих елементів великої спільної Перемоги.

Кошик
Прокрутити вгору