ФОРУМ ВИДАВЦІВ: ПІДСУМКИ. Частина 1

Презентація книги «Спортивний ножовий бій. Основи»

Правду кажуть: талановита людина талановита у багатьох речах. Відверто кажучи, ми до останнього мали невеликі сумніви щодо грандіозного успіху книги і її презентації у Львові. Окрім накладок з організаційними питаннями, ми розуміли, що представляємо широкому загалу свого роду експериментальне видання. Подібних книг — одиниці в Україні і навіть у світі. Більше того, ножовий бій як спортивна дисципліна — унікальне явище, яке досягло піку свого розвитку на даний час саме в Україні, саме завдяки зусиллям майстра ножового бою і автора нашого видання Олександра Вороб’я та подібних йому людей. Проте захід все ж таки був успішним на 100%.

Ми запросили на захід шанованих нами спікерів: Дмитра Савченка, Олексія Бешулю, Юрія Михальчишина, Владислава Дутчака та Юрія Руфа (останній, на жаль, не зміг прийти). Проте, справжнім «цвяхом» нашої програми став сам автор. Його виступ був настільки живим, насиченим гумором, цікавою інформацією та історіями з життя, що ми досі знаходимось під стійким враженням.

Сигнальний наклад книги розійшовся з блискавичною швидкістю, проте ми вже маємо наступну партію книг, доступних до замовлення через нашу Інтернет-книгарню markobook.com

Ось кілька відгуків від учасників заходу:

Юрій Михальчишин, політолог, перекладач, колишній народний депутат, ідеолог українського націоналізму:

Презентація книги про ножовий бій — добрий привід зустрітися з автором — спортсменом, тренером, бійцем, організатором, учасником війни та просто чудовим хлопцем з Харкова. Сашко не словом, а ділом демонструє струнку діалектику української справи на проблемних територіях: не хочете, аби нас били — то бийте самі. І то чимсильніше та чимспритніше. За фасадом презентованої ним книги — колосальний об’єм тренерської та дослідницької праці, серйозні практичні результати, успішна лінійка власної продукції та репутація людини, яка ніколи не втомлюється творити Добро.

Марко Мельник, видавець:

Рідко трапляються такі люди, які живуть і дихають своєю справою, відчувають своє покликання і вперто та цілеспрямовано досягають успіхів. Сашко — наочний приклад такої людини. Сміливий вояка, результативний тренер, майстер-ножовик, приємна у спілкуванні щира людина, а тепер і автор однієї з наших книг. Таким людям хочеться сприяти завжди і в усьому.

Владислав Дутчак, історик, доцент, викладач та головний методист Хорунжої школи імені Миколи Сціборського:

Книга «ножовий бій», Олександра Воробь’я, є вдалою спробою вітчизняного майстра викласти на папері методологію одного із самих давніх видів чоловічих бойових мистецтв — володіння ножем. Написано практиком, що прагне досконалості та власним прикладом заохочує до праці над собою.

Залиште відгук про захід та сторінку видавця на Пейсбуці: https://www.facebook.com/events/706441436356383

Кошик
Прокрутити вгору