Хочеться вивчити ці вірші, бо їх можна розібрати на цитати

Відгук про збірку Сашка Обрія «Сокира сатири» від Уминської Ольги:

«Вкотре намагаюсь достукатись і догукатись; «Люди, читайте поезію. Полюбіть поезію». Ми обкрадаємо себе, минаючи поетичні рядки, у яких концентрат емоції та думки, які торкають невидимі наші душевні струни.

З якою насолодою гортала сторінки збірки «Сокира сатири» Сашка Обрія та насолоджувалась, окрім чудової якості книжки та яскравих сучасних ілюстрацій, інтелігентим гумором, «соковитою» грою слів, влучними алюзіями, оригінальним висвітленням наших реалій. Подумалося, що хочеться вивчити ці вірші, бо їх можна розібрати на цитати, які будуть влучними й дотепними в розмові на будь-яку тему.

Попри те, що збірка позиціонується автором як іронічно-сатирична, мене вразили біль та щире переживання за Україну, які Сашко Обрій не може приховати, і вони відчуваються в кожному вірші. А ще безмежна любов до Батьківщини та гордість бути українцем.

Насміялася, читаючи, ні насолоджуючись, кожним віршем. Але були й сльози: зміг автор зачепити мене своїм словом, здавалось би, таким простим і незамудрованим, але в той же час глибоким, зворушливим, влучним.

Вдячна видавництву Марка Мельника та поету Сашку Обрію за таку «смачну» українську та сучасну книжку. Чекаю на нову».

Придбати книгу

Кошик
Прокрутити вгору