НЕМОЖЛИВО ЦЕ ПРОБАЧИТИ Й ЗАБУТИ

Сьогоднішня війна ― продовження нашої вікової боротьби за власне життя як нації і держави. Ми постійно несемо втрати і одна із наймасштабніших серед них — великий голод. Це найбільший в історії організований геноцид проти конкретного народу. Це те, що сучасним українцям інколи важко збагнути через систематичні зусилля наших одвічних ворогів, спрямовані на применшення цього злочину, фальсифікацію історії та відволікання уваги.

Ця наша трагедія не лежить в площині актуальності і давності. Вона є на часі щоденно і не втрачає актуальності в принципі. Ми мусимо прагнути справедливості принаймні до моменту, доки досягнемо повноцінної відплати за цей великий злочин світового масштабу. Ми маємо сіяти правду про це повсюди в Україні і в усьому світі.

Навіть сьогодні розкриваються невідомі сторінки Голодоморів, їхні винуватці, організатори, виконавці та обставини, про які раніше навіть не здогадувались. Досить невелика спільнота фахових істориків, активістів та дослідників постійно працює для протидії пропаганді, яка прагне звести цю тему нанівець.

Наш видавничий колектив також долучився до цієї боротьби. Не так давно ми розкрили героїчну сторінку цієї трагічної історії про українців, які у цей жахливий час знаходили сили та можливості рятувати від голоду своїх братів-українців. Була видана унікальна книга авторства Андрія Івановича Бондарчука, який практично все своє життя бореться за відновлення справедливості. Його книга описує не лише злочини проти нашої нації, а й вчинки справжніх героїв — українців Західної України, які рятували своїх братів зі Сходу ціною жертовних втрат.

Видання включене до перманентної колекції Бібліотеки Конгресу США, презентоване на конференція «Штучні голодомори в Україні ХХ століття» за участі екс-президентів України Леоніда Кравчука, Віктора Ющенка та віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва, а також отримало перемогу у всеукраїнських книжкових конкурсах.

Ми продовжуємо працювати над виданнями на тему цих страшних подій, які неможливо забути і залишити без гідної уваги. Закликаємо кожного з нас виділяти час для вшанування наших братів і сестер та робити свої посильні внески у відновлення історичної та національної справедливості.

Пам’ятаймо.

Кошик
Прокрутити вгору