“ІСЛАМСЬКА ДЕРЖАВА” ТА СВІТ НА ПОРОЗІ ВІЙНИ

Поки світ затамував подих в очікуванні нової масштабної війни на Близькому Сході та оцінює імовірність розгортання Третьої світової…

Поки в Україні оплакують загиблих зі збитого літака МАУ в Тегерані…

Поки ринок нафти лихоманить, а лідери держав наввипередки закликають до спокою та примирення — у далекій пустелі, на кордоні Сирії та Іраку, є люди, які святкують. Вони жадають кровопролитної війни. Вони вірять в те, що ця війна наблизить такий бажаний для них кінець світу. Вони готують свою зброю, лагодять техніку, вдивляються в карту у пошуку тих, хто стане наступною мішенню.

Ці люди, мабуть, єдині у світі, хто на 100% виграють від цієї можливої війни, незалежно від її наслідків. Що подарує їм нова війна — можна лише здогадуватися. Можливо нові території, а можливо і довгоочікувану «останню битву».

Ці люди — терористи «Ісламської держави». І важко уявити кращий для них початок 2020 року, ніж повномасштабна війна проти ненависного їм Ірану та вихід військ США з Іраку.

Чому війна для них є благом, а страждання інших — нагородою, можна прочитати в книзі, яка була анонсована нами ще навесні 2019 року і робота над нею продовжувалась цілий рік. Та саме сьогодні ця книга набула величезної актуальності. Отож, хочемо повідомити, що передзамовлення вже відкрите за посиланням:
markobook.com/isis

Вікові обмеження — 18 років. Наклад лімітований.

Дата виходу — 20.02.2020

Кошик
Прокрутити вгору