Микола Міхновський повертається…

Готуємо до видання монументальну книгу про батька українського націоналізму, ідеолога державної самостійності України, творця українського війська та української преси, автора першої у ХХ ст. Конституції України, адвоката Миколу Міхновського.

Упорядники видання Роман Коваль та Юрій Юзич вже підготували весь масив матеріалів, значна частина яких є ексклюзивними і вже наприкінці весни ми плануємо вихід цього ошатного фоліанту у світ.

У книзі “Микола Міхновський” опубліковано 26 текстів, які належать його перу. З них 12 оприлюднюються вперше. А ще упорядники встановили авторство Міхновського 5 текстів, які раніше не пов’язувалися з ним. Публікуємо також і два інтерв’ю Міхновського – за 1912-й і 1918 роки. Тобто творча спадщина Міхновського, яка досі вимірювалась приблизно у 45 текстів, збільшена на 17 текстів (на третину).

Твори і діяльність Миколи Міхновського запалили національне багаття в душах мільйонів українців, виплекали героїчне покоління 1917–1920-х років. “Українська нація мусить добути собі свободу, хоч би захитала­ся ціла Росія!” – писав Міхновський.

 Витрати на видання книги з понад 700 сторінками великого формату складуть близько 150 тисяч гривень без урахування праці з підготовки матеріалів та додрукарської підготовки.

Тому ми оголошуємо кампанію зі збору коштів на друк накладу. Зараз у Вас є можливість підтримати видання цієї книги, пришвидшивши її вихід у світ та опинитись серед людей, які дієво долучились до відновлення цінних сторінок української історії.

 


 

• За внесок у розмірі 500 грн Ви отримаєте видання серед перших, прямо з-під друкарського верстата, та знайдете у книзі особисте побажання та автентичний підпис Романа Коваля.


 

• За внесок у розмірі 1000 грн Ви першими отримаєте книгу, особисту подяку від Романа Коваля з автентичним підписом у книзі та власне ім’я на спеціальній сторінці видання зі списком поважних меценатів (для меценатів, які зробили внесок до здачі книги у типографію 27.04.2021).


 

• За внесок у розмірі 5000 грн Ви першими отримаєте книгу, особисту подяку від Романа Коваля з автентичним підписом у книзі, власне ім’я на спеціальній сторінці видання зі списком поважних меценатів (для меценатів, які зробили внесок до здачі книги у типографію 27.04.2021) та персональну презентацію видання за участі автора-упорядника в онлайн або офлайн-режимі для кола своїх друзів чи однодумців. Також в соціальних мережах буде опублікований відеоблог Романа Коваля зі згадкою про Ваш вагомий внесок у видання цієї книги.


 

Будь-який внесок у нашу справу є цінним, тому якщо Ви бажаєте пожертвувати іншу суму, ми будемо дуже вдячні. Ваше ім’я з’явиться у публікації про реліз книги на facebook, на сайтах Історичного клубу “Холодний Яр” та markobook.

Для винятково щедрих меценатів ми передбачили індивідуальні бонуси від авторського колективу та видавництва.

У книзі будуть зазначені усі для меценати, які зробили свій внесок до здачі книги у типографію 27.04.2021.

 

 


 

Усі меценати, чиї внески складають понад 499 грн отримають книгу з авторським підписом.

Прохання у коментарі до платежу вказати Ваш номер телефону, ім’я та прізвище для подяки та узгодження деталей доставки книги.

 


 

Зробити внесок можна також переказом коштів на рахунок:

UA883052990000026001010112485

Або на картку:
5169330514675914

 

Кошик
Прокрутити вгору