Микола Міхновський повертається…

Готуємо до видання монументальну книгу про батька українського націоналізму, ідеолога державної самостійності України, творця українського війська та української преси, автора першої у ХХ ст. Конституції України, адвоката Миколу Міхновського.

Упорядники видання Роман Коваль та Юрій Юзич вже підготували весь масив матеріалів, значна частина яких є ексклюзивними і вже наприкінці весни ми плануємо вихід цього ошатного фоліанту у світ.

У книзі “Микола Міхновський” опубліковано 26 текстів, які належать його перу. З них 12 оприлюднюються вперше. А ще упорядники встановили авторство Міхновського 5 текстів, які раніше не пов’язувалися з ним. Публікуємо також і два інтерв’ю Міхновського – за 1912-й і 1918 роки. Тобто творча спадщина Міхновського, яка досі вимірювалась приблизно у 45 текстів, збільшена на 17 текстів (на третину).

Твори і діяльність Миколи Міхновського запалили національне багаття в душах мільйонів українців, виплекали героїчне покоління 1917–1920-х років. “Українська нація мусить добути собі свободу, хоч би захитала­ся ціла Росія!” – писав Міхновський.

 Витрати на видання книги з понад 700 сторінками великого формату складуть близько 150 тисяч гривень без урахування праці з підготовки матеріалів та додрукарської підготовки.

Тому ми оголошуємо кампанію зі збору коштів на друк накладу. Зараз у Вас є можливість підтримати видання цієї книги, пришвидшивши її вихід у світ та опинитись серед людей, які дієво долучились до відновлення цінних сторінок української історії.

 


 

• За внесок у розмірі 500 грн Ви отримаєте видання серед перших, прямо з-під друкарського верстата, та знайдете у книзі особисте побажання та автентичний підпис Романа Коваля.


 

• За внесок у розмірі 1000 грн Ви першими отримаєте книгу, особисту подяку від Романа Коваля з автентичним підписом у книзі та власне ім’я на спеціальній сторінці видання зі списком поважних меценатів.


 

• За внесок у розмірі 5000 грн Ви першими отримаєте книгу, особисту подяку від Романа Коваля з автентичним підписом у книзі, власне ім’я на спеціальній сторінці видання зі списком поважних меценатів та персональну презентацію видання за участі автора-упорядника в онлайн або офлайн-режимі для кола своїх друзів чи однодумців. Також в соціальних мережах буде опублікований відеоблог Романа Коваля зі згадкою про Ваш вагомий внесок у видання цієї книги.


 

Будь-який внесок у нашу справу є цінним, тому якщо Ви бажаєте пожертвувати іншу суму, ми будемо дуже вдячні. Ваше ім’я з’явиться у публікації про реліз книги на facebook, на сайтах Історичного клубу “Холодний Яр” та markobook.

Для винятково щедрих меценатів ми передбачили індивідуальні бонуси від авторського колективу та видавництва.

 

 


 

Усі меценати, чиї внески складають понад 499 грн отримають книгу з авторським підписом.

Прохання у коментарі до платежу вказати Ваш номер телефону, ім’я та прізвище для подяки та узгодження деталей доставки книги.

 


 

Зробити внесок можна також переказом коштів на рахунок:

UA883052990000026001010112485

Або на картку:
5169330514675914

 

Підписатися на наші новини
Loading