Історична подія! 6 травня Історичний клуб «Холодний Яр» віднайшов місце поховання Миколи Міхновського.
Про розташування його могили знав Ждан Шемет, який опікувався нею. Напередодні своєї смерті 2007 року він показав це святе для нас місце Романові Ковалю.

Роман Коваль не раз водив туди людей, але згодом працівники кладовища змінили ландшафт і не стало орієнтирів, за якими це місце можна було впізнати. Завдяки світлинам 2007 року, орієнтуючись на сусідні пам’ятники, зафіксовані на фото, нам з Романом Ковалем та Оксаною Герасимюк (директором нашого видавництва) вдалося віднайшли точне місце поховання.

На Байковому кладовищі встановлений пам’ятник Миколі Міхновському за кілька десятків метрів від могили. Ми ухвалили рішення поставити меморіальний знак прямо на місці поховання та вказати геолокацію, щоб шанувальники Миколи Міхновського знали, куди покласти квіти.

Розпочинаємо збір коштів на цей проєкт, який буде реалізовано Історичним клубом «Холодний Яр», зокрема видавництвом markobook. З кожної проданої на markobook.com книжки «Микола Міхновський. Свідчення, спогади, документи» 100 гривень буде спрямовано на встановлення пам’ятного знаку на могилі ідеолога української державності та творця національного війська Миколи Міхновського.

Долучайтеся:

https://markobook.com/mikhnovsky2

 

Імена благодійників, які задонатять від 1000 грн, будуть доступні за QR-кодом, розташованим прямо на меморіальному знаку.

 

Посилання для донату:

https://send.monobank.ua/5AWeBck1ts

 

Благодійник, який зробить найбільшу пожертву, отримає від нас особливий подарунок.