Ми — тил для наших захисників

2022 року офіс нашого видавництва на Бессарабської площі у Києві перетворився на волонтерський штаб. Під загрозою прориву російських військ до Києва ми з колегами та однодумцями об’єдналися у потужний колектив з понад 20 волонтерів.

Було поставлене завдання: забезпечити підрозділи, що брали участь в обороні столиці. І почалася цілодобова робота на досягнення мети. Два десятки автомобілів, дрони-розвідники, гори форми, спорядження, побутовиих засобів, тисячі літрів палива, десятки радіостанцій, супутникових засобів зв’язку, сотні кілограмів їжі та ліків. Всього ми передали волонтерської допомоги підрозділам оборони на загальну суму понад 15 млн грн.

Наші партнери по видавництву та друзі за кордоном долучилися до роботи. Так сформувалася волонтерська група Ukraine: Direct Support. Ми діставали по всьому світу те, що, здавалося, неможливо дістати. Збройних сили, МВС, Національна гвардія, ГУР, Сили спеціальних операцій, ТРО та інші формування, які стали на захист України та столиці зокрема — могли звернутися до нас буквально за будь-чим.

Частина волонтерів відразу стала бійцями територіальної оборони міста Києва та у перервах між бойовими виїздами продовжувала роботу в нашому волонтерському штабі. Поруч із доставкою гуманітарних вантажів ми виїжджали на позиції під Києвом, де точилися запеклі бої з окупантами. Ми не знали, чи вистоїмо, але кинули усі засоби і зусилля для цього. Вистояли.

Коли ворог почав відступати із Київщини, почалося формування наших гуманітарних екіпажів, що їздили у села та міста, щойно звільнені від окупації. Їжа, вода, предмети гігієни доставлялися людям, які втрачали рідних, близьких, житло і засоби до існування. Ірпінь, Буча, Бородянка — стали нашими щоденними маршрутами.

Також ми почали знімати фото та відеоматеріали для того, щоб максимальна кількість людей дізналася про звірства, які чинили росіяни в окупованих населених пунктах. Ми провели великі рекламні компанії у соціальних мережах серед англомовної аудиторії та поширювали цю інформацію із закликом допомогти Україні зброєю. Тисячі іноземців побачили правдиві кадри наслідків дій російської армії. Багато з них долучилися до наших волонтерських ініціатив.

Після повного звільнення Київщини деякі з наших волонтерів у пішли служити у різні підрозділи на інших напрямках. Наші колеги у Дніпрі від самого початку повномасштабного вторгнення і до сьогоднішнього дня продовжують працювати у прифронтовій зоні. Вони плетуть маскувальні сітки та забезпечують медикаментами військових на фронті.

Наше видавництво продовжує закуповувати та ремонтувати автомобілі для військових підрозділів та доставляти їх прямо на передову разом із книжками та іншою волонтерською допомогою. Ми підготували серію видань спільно із Міністерством у справах ветеранів та Українським ветеранський фондом. Це книжки, які є частиною нашої інформаційної війни та наближають нашу перемогу. Не дарма один із наших бестселерів став настільною книгою Валерія Залужного 😉

Кожна придбана на сайті видавництво книжка зараз означає, що точно така ж буде безкоштовно передана військовим. Загалом ми плануємо передати 3 тони літератури для військовослужбовців протягом цього року та сформувати кілька десятків фронтових бібліотек за допомогою наших друзів-військових.

Важливо пам’ятати, що кожен із нас здатний наблизити нашу перемогу. Для цього у нас є необмежені можливості. Задонатити надійним волонтерам, придбати книжку для військового, передати щось корисне знайомим, рідним чи друзям, які служать, побажати їм наснаги — це все в результаті обернеться нашим вагомим внеском у спільну перемогу.

Кошик
Прокрутити вгору