Нам — 5 років

Рівно 5 років тому ми офіційно стали видавництвом.

06.06.2016 — стало нашою щасливою датою. Звісно, що і до цього ми видавали десятки періодичних та інших видань, але з того дня все стало офіційно.

За ці роки було зроблено чимало: видано близько 80 найменувань книг, налагоджено співпрацю з книгарнями, рітейлерами та науковими установами в багатьох країнах світу, передано кілька тисяч книг у бібліотеки усіх областей України, включно з частково окупованими.

Наші книги опинилися в десятках країн, у бібліотеці Папи Римського, на Північному полюсі, в Конгресовій бібліотеці США та, що не менш важливо, у багатьох сільських бібліотеках, які не можуть дозволити собі поповнювати свої фонди за рахунок бюджетів; у тюрмах, де часто опиняються гідні люди, які кинули виклик системі, та в руках кожного достойника з числа наших читачів, які наважилися знати більше, ніж нам нав’язують ЗМІ.

Усе це робиться з однією дуже важливою метою — популяризувати українську патріотичну книгу, розкрити правдиві та раніше маловідомі сторінки нашої карколомної історії, розвинути феномен ветеранського книговидавництва.

Усі ці роки ми маємо змогу працювати та розвиватися завдяки вам, друзі. Ваша підтримка безцінна. Кожна придбана книга додає нам сил і натхнення продовжувати свою справу, адже ми розуміємо, що працюємо недаремно.

Дякуємо, що ви з нами!

Кошик
Прокрутити вгору