Книга, яку ми сьогодні презентували, наділена певною особливістю. Вона має три виміри. По-перше, це історичний документ, який дозволить зафіксувати правду про війну в Україні і встановити вікову тяглість боротьби українців за свою незалежність. По-друге, це важливий соціальний проект, який будує зв’язок воєнного «світу» з цивільним, що дає ефект синергії у боротьбі з агресором, обороні наших земель, родин і майбутнього. По-третє, це важливий елемент української культури, оскільки героїка і бойова слава є важливою її складовою. Оригінал книги написаний російською проте ми вже переклали її українською, зробивши насправді українським пазлом нашої культури. Більше того, вже розпочата робота з перекладу книги польською та іншими мовами.

Сьогодні було свято нашої звитяги і акт шани тим героям, які жили і живуть серед нас, знаходячись на самому вістрі оборони України. Деякі з них заплатили за нашу спільну свободу найціннішим — життям. Їм у першу чергу і було присвячене наше свято.

Дякуємо авторці Оксані Чорній за величезну роботу, вкладену у книгу «Позивний Кассанра: літо-2015» і зичимо їй досягнути мети — поширити серед читачів 15000 екземплярів її книг про війну. Ми ж їй у цьому охоче будемо сприйняти.

Долучаємось до флешмобу авторки із написання листівок героям її книги, які вона доставить особисто до адресатів. Ми свою вже відправили донецьким партизанам  звертайтесь до авторки.