ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ ОКСАНИ ЧОРНОЇ В БУДИНКУ ПИСЬМЕННИКІВ

Книга, яку ми сьогодні презентували, наділена певною особливістю. Вона має три виміри. По-перше, це історичний документ, який дозволить зафіксувати правду про війну в Україні і встановити вікову тяглість боротьби українців за свою незалежність. По-друге, це важливий соціальний проект, який будує зв’язок воєнного «світу» з цивільним, що дає ефект синергії у боротьбі з агресором, обороні наших земель, родин і майбутнього. По-третє, це важливий елемент української культури, оскільки героїка і бойова слава є важливою її складовою. Оригінал книги написаний російською проте ми вже переклали її українською, зробивши насправді українським пазлом нашої культури. Більше того, вже розпочата робота з перекладу книги польською та іншими мовами.

Сьогодні було свято нашої звитяги і акт шани тим героям, які жили і живуть серед нас, знаходячись на самому вістрі оборони України. Деякі з них заплатили за нашу спільну свободу найціннішим — життям. Їм у першу чергу і було присвячене наше свято.

Дякуємо авторці Оксані Чорній за величезну роботу, вкладену у книгу «Позивний Кассанра: літо-2015» і зичимо їй досягнути мети — поширити серед читачів 15000 екземплярів її книг про війну. Ми ж їй у цьому охоче будемо сприйняти.

Долучаємось до флешмобу авторки із написання листівок героям її книги, які вона доставить особисто до адресатів. Ми свою вже відправили донецьким партизанам  звертайтесь до авторки.

Кошик
Прокрутити вгору