Презентація дитячої книги «Гомін волі: козацький скарб»

Зустріч з авторами книжки для молодшого шкільного віку «Гомін волі».

22 вересня, 16:00, Львів, проспект Шевченка, 13, бібліотека «КлуБук».

Повість з елементами фентезі для молодшого шкільного віку від популярних дитячих авторів Ірини Мацко та Богдана Мельничука з чудовими ілюстраціями художниці Віолетти Курасової.

Пригоди головного героя Іванка та його друзів, які опиняються в минулому часі, в періоді козацтва та допомагають справжнім козакам віднайти їх скарб, який частинами розтягли у них вороги, залишивши тим самим козацький степ без душі. А що є душею степу? Хлопці, друзі Іванка та їх подруга Оксанка, яка знає приказку на кожну подію, дізнаються про це. У пошуках скарбу наші герої проходять усі періоди боротьби козацтва із загарбниками: татарами, шведами, московитами.

У повісті чітко визначено твердий український дух, нескоримий з давніх часів і дотепер, що живе у кожному, навіть ще маленькому хлопчику чи дівчинці. Також твір допоможе школярам краще зрозуміти періоди боротьби свого народу.

Головний герой є звичайним хлопцем, як і кожний з читачів, але, як і у кожному, в ньому живе непоборний дух наших предків, що в певний час зможе захистити свою землю.

Долучіться до події: https://www.facebook.com/events/258230834825178/

Кошик
Прокрутити вгору