Про детектив Назарія Вівчарика «Сьоме попередження»

Цікавий та детальний відгук від Oleksandr Ovsyanyk.

«Уже давно слідкую за творчістю цього автора. Прочитав усі його твори і хочу з упевненістю сказати, щоразу твори пана Назара стають усе цікавішими та досконалішими. В принципі цей прогрес і має відбуватися із талановитим письменником.
Зараз про його останню книгу «Сьоме попередження».

Вас дістали всі ті олігархи-скоробагатьки, які набули свої статки, розкрадаючи Україну та нас усіх разом?
От мені вони вже у печінках сидять, а автор зумів утілити розправу над ними на папері.

Уявіть собі соціальну мережу, де кожному багатієві, політикові, депутатові ви можете поставити негативну оцінку. Завжди знайдеться ще хтось, кому він насолив. Кожний гнівний коментар під його фото — це попередження. Доходить до семи — і все: поганець гине за нез’ясованих обставин.

Справою зацікавився Інтерпол, що відсилає до Києва свого агента Хельду, якій допомагає Богдан, колишній учасник бойових дій на сході України.

Хто ж стоїть за розробкою соцмережі “Sleep”? Хто чи що розправляється із жертвами?

Напружений сюжет книги не дасть вам розслабитись ні на хвилину. Події розвиваються настільки карколомно, сюжет настільки цікаво закручений, що не встигнете отямитись, як перегортаєте останню сторінку. Усе в кращих традиціях містичного детективу.

Автор і тут не відійшов від теми новітньої україно-московської війни, яку наші недолугі політики чомусь назвали АТО, а згодом ООС. Попередня книга “П’ятеро як один” пана Назарія вже базуваласъ на цих подіях.
В «Сьомому попередженні» взагалі тема війни висвітлюється досить обширно. Акцентується увага на постравматичних проблемах наших вояків. Тілом вони з нами, але душею десь там із побратимами на Сході. Такі трагічні моменти автор зумів передати так, що в мене, дорослого дядька, наверталися сльози на очах.

Присутні у творі й кохання, і зрада, і матеріальний інтерес, який цю зраду й породив, також колишній найманець-терорист, із яким Богдану доведеться ще зустрітись.

Роман гарно пропрацьований (про що заявляє сам пан Назар у передмові) та зі всіма натяками на продовження, якого буду очікувати, рахуючи дні.

Окрема подяка видавництву Марка Мельника за гарну якість та оформлення книги.

ЧИТАЙМО УКРАЇНСЬКЕ».

Першоджерело на #markobook

Кошик
Прокрутити вгору