Про книгу Романа Коваля «Донбас. Радість і біль»

Емоційний та по-материнськи теплий відгук від Тетяни Купріянець.

«… Обличчя декого з них я сприймала, як знайомі, як рідні, бо про важливі моменти їхнього життя вже читала на сторінках «Незборимої нації», «Холодного Яру», у дописах Романа Коваля, з інших джерел. Про деяких читала вперше… тому не знала, що мене чекає – радість чи біль… і, читаючи, подумки казала: “Живи!”…

В Олега Дмитрука є гарна пісня на слова Василя Ковтуна “В той день, коли закінчиться війна”. І я бажаю, щоб війна закінчилася!!! ПЕРЕМОГОЮ УКРАЇНИ !!! Перемогою тих, хто став ангелом-охоронцем своєї держави, перемогою тих, хто і зараз мерзне й воює там, щоб нам було мирно й тепло тут. Перемогою тих, хто своєю працею робить все для того, щоб мати щасливу долю в УКРАЇНСЬКІЙ УКРАЇНІ!

Це одна із поки що п’яти книг видавництва Марка Мельника, які є в мене. Дякую тепло і щиро письменнику Романові Ковалю і видавцеві Марку Мельникові за їхній невтомний труд!

…І так класно, коли замовляєш у п’ятницю ввечері, а в понеділок уже тримаєш у руках, та ще й з автографом видавця!!! Дякую, Marko Melnyk!»

Першоджерело тут

Кошик
Прокрутити вгору