Про книгу Романа Коваля, Віктора Моренця та Юрія Юзича «Подєбрадський полк армії УНР»

Враження Ivan Zhukovsky про книгу.

«Подєбрадський полк армії УНР» — це енциклопедія, в основі якої спогади людей, що пройшли горнило боротьби за Україну в різних арміях( УСС, УНР, Карпатської Січі, дивізії «Галичина», УВО, ОУН, Вільного козацтва, різних повстанських загонів та інших формувань) та факти про них. Також у книзі йдеться про людей різних професій: журналістів, священиків, редакторів, спортсменів та державників. Про Академію в Подєбрадах (Чехословаччина), де вони всі вчились. Багато з них роз’їхалися по світах, де вершили свою справу з честю і думкою про Україну.

Фундаментальна та важлива праця, що видавалась протягом 2016 — 2020 років. Загалом вся книга охоплює більше тисячі біографій. Це літопис як боротьби, так і створення нової української еліти, якій так і не судилось будувати УССД (Українську Соборну Самостійну Державу) та жити в ній. Проте кожен з них тим чи іншим чином причетний до нашого сьогодення, а саме — Незалежної України.

Велика вдячність авторам-упорядникам цієї праці: Роману Ковалю, Віктору Моренцю, Юрію Юзичу та історичному клубу «Холодний Яр».

Першоджерело тут

Кошик
Прокрутити вгору