Про книгу Віктора Тимченка «Модерний націоналізм»

«Зручна книга кишенькового формату, яка дає відповіді на майже всі питання щодо сьогоднішньої політичної ситуації у світі. Причини сучасної світової політичної кризи описуються доступною мовою. Тут порушуються практично всі проблеми: фінанси, культура, спосіб життя та мислення. Я був згоден не з усім, але з абсолютною більшістю написаного. Великим плюсом є те, що книга не цензурована і речі названі своїми іменами. Як і проблеми, пов’язані з цими «речима»).

Однозначно раджу до прочитання всім, хто хоче мати поняття, що таке сучасний націоналізм і які його особливості».
Михайло Стрижка
Першоджерело тут

«Перше, що для себе зауважив – я не очікував саме такого тексту. В аналізі модерного націоналізму Віктор Тимченко більше використовує західноєвропейський досвід. Апеляції до українських сюжетів зовсім мало. Це в дечому підсилює інтерес.

Наступне. Автор уперто, сторінка за сторінкою, відмежовує поняття націоналізму від негативного спадку політичного розвитку ХХ століття з силою-силенною -ізмів. Загалом, складається враження, що мета твору “демократизувати” націоналізм як дороговказ на ХХІ століття.

У цілому ж книга може бути схарактеризована як: 1). Політична програма нової націоналістичної сили євроскептичного напрямку; або ж 2). Лікбез і вступ до загального курсу теорії нації та націоналізму».
Yuriy Shchur
Першоджерело тут

«Книга про націоналізм. Спокійно, планово, беземоційно. Поняття, які кожен знає, але не кожен усвідомлює і структурує».
Ірина Овлах

Кошик
Прокрутити вгору