Про збірку оповідань «Приготуй мені гарячого глінтвейну»

Зворушливий відгук від sofa_and_books.

«Приготуй мені гарячого глінтвейну» — це теплі, добрі та затишні історії, що допомогли мені хоч і на деякий час, але відволіктися від сірої буденності.

13 оповідань, які розкажуть тобі про цінність рідної домівки, кохання, яке зародилося у новорічну ніч, про врятоване 31 грудня кошеня та втрачені мрії і сподівання , які на перший погляд вже ніколи не відновляться, однак ДИВА ТРАПЛЯЮТЬСЯ!

Розтягувала цей упорядник, як тільки могла, намагалася насолоджуватись кожною прочитаною сторінкою. Зовсім не хотілося, щоб ця невеличка книжечка закінчувалася. Історії звичайних людей прекрасні, надихаючі і головне — атмосферні. Так і хочеться запастися чимось солоденьким та попивати гарячий запашний глінтвейн, читаючи цю книгу.

А далі ділюся з вами цитатами, які найбільше мені сподобались:

♥️Можна зігрітися по-різному…– подумала жінка, подивившись на чоловіка, який якраз смакував свій глінтвейн. Але найкраще грітися зсередини, – добром і усвідомленням того, що сьогодні ти став трохи кращим, ніж учора. І тому цей день точно прожитий недарма.

♥️Ми їдемо з рідного міста, щоб почати нове життя. Але іноді варто повернутися, щоб знову відчути себе щасливим.

♥️Особливість – вона в моменті, у сказаних словах, у вчинках, на які не наважуєшся, а потім переступаєш через себе, щоб зробити когось особливого для тебе трішки щасливим.

♥️Та є речі набагато важливіші золота. Речі, які бережеш, бо вони вселяють в тебе віру, допомагають і зцілюють, коли жодні лікарі не в змозі тобі допомогти.

♥️Дива трапляються навіть тоді, коли зовсім їх не чекаєш. Не в Новий рік і не на день народження. Вони приходять з подихом вітру і змінюють життя. Змушують серце битися сильніше, наповнюють життя сенсом. Дива трапляються, якщо ти всім серцем в них віриш».

Першоджерело тут

Кошик
Прокрутити вгору