Розширюємо кордони

Українська громада королівства Йорданія отримала в подарунок від markobook книги про боротьбу української нації за незалежну державу, голодомори в Україні та російсько-українську війну на Сході.

«ГО «Українська хата в Йорданії» висловлює подяку видавництву Марка Мельника за подаровані книги для бібліотеки нашого центру.

Це перше українське видавництво, яке за власною ініціативою вирішило подарувати книги для бібліотеки УКЦ «Українська хата в Йорданії». Завдяки Вам наша громада, що проживає в королівстві, матиме змогу познайомитися з новинками української літератури. Серед подарованих книг є книга сучасного письменника Романа Коваля «Жінки у визвольній війні» й історичні книги про Голодомор, а саме «Колективна пам‘ять» та «Йосип Сталін Фельдмаршал Голодомору».

Окрім того, нам було дуже приємно отримати книгу під назвою «Жадання фронту», яку написав доброволець, військовий журналіст та засновник видавництва Марко Мельник.

У скарбничку дитячої бібліотеки також було закладено перші літературні цеглинки. Щиро дякуємо за книгу «Неслухи і Вередулі» авторстваЛариса Ніцой.

Нагадаємо, активісти культурного центру «Української хата в Йорданії» вирішили зібрати україномовну бібліотеку, аби українські емігранти та їхні діти мали змогу читати україномовні книги».

Детальніше тут

Кошик
Прокрутити вгору