УКРАЇНА ТА «ІСЛАМСЬКА ДЕРЖАВА»

Напевно, багатьом цікаво, який зв’язок між Україною та «Ісламською державою» і для чого українське ветеранське видавництво взялося за таку дику справу — видання книжки про бойові дії на території Близького Сходу. Окрім того, незрозуміло, чому книга викликає такий резонанс у соцмережах (що навіть для нас стало несподіванкою).
 
Насправді все дуже логічно. Значна частина українців дарма вважає, що ісламський світ дуже далекий від нас. Він дуже, навіть надто близький. І в плані потенційної небезпеки, і схематики бойових дій, і навіть територіально.
 
По-перше. Від України до території, яку контролює «Ісламська держава» відстань менша, ніж до значної кількості європейських столиць.
 
По-друге. Терористи і навіть очільники цієї терористичної організації ходять з нами одними вулицями в українських містах. Нещодавно під Києвом СБУ заарештувала військового аміра (міністра) «Ісламської держави».
Джерело: markobook.com/0465
 
Це означає, що люди з паспортами на ім’я, припустимо, Олександра Шевченка, спокійно ходять Майданом Незалежності, водночас координуючи ракетні атаки в Сирії чи деінде. Вони готують теракти, організовують військові операції тут, в Україні, оскільки ця територія стала вкрай привабливою для «військових туристів» з усього світу.
 
Поміркуйте самі: величезна кількість бланків паспортів, які продають і в Криму, і на Донбасі, чорні стволи, викрадені на складах, можливість домовитись про будь-який документ з корумпованими держструктурам за гроші. А грошей, повірте, у них вистачає. Один з лідерів «ІД» навіть давав 5 млн. доларів за голову Рамзана Кадрова — з особистої кишені (!)
Джерело: markobook.com/6573
 
По-третє. Ми вже 6 років самі знаходимось у стані війни, як би на це не закривала очі влада чи «втомлені» громадяни, яким «какая разніца» що взагалі відбувається навколо, доки їх не кинуть на підвал чи снаряд не проломить дах.
 
Тактика і стратегія ведення бойових дій на прикладі «ІД» і коаліції, яка з нею воює, з найновішими військовими розробками та методиками — це безцінний досвід, який ми можемо і мусимо застосувати для завершення війни на Сході України — завершення водночас військовим і дипломатичним шляхом, через повернення окупованих територій.
 
По-четверте. Досвід війни терористів «ІД», так само як і досвід війни проти них, пов’язаний з великою кількістю корисних знань про адміністрування відвойованих територій, медіа-війну та пропаганду, бойовий вишкіл та технології організації військових та військово-цивільних адміністративних структур.
 
По-п’яте. Усе це не просто війна чужих сторін — це наша війна, оскільки Україна також брала участь в операціях проти «Ісламської держави», про що знає не так багато людей. Тероризм загрожує нам не менше, ніж ЄС, США чи Близькому Сходу.
 
Саме тому ми вирішили видати першу в своєму роді книгу, яка комплексно і зрозуміло описує усе згадане та детально розповідає про наймасштабнішу військову операцію в сучасній історії — битву за Мосул.
 
Ці знання нам життєво необхідні. Нехтувати ними — злочинно. Кожний, хто має стосунок до війни, мусить мати цю книгу.
 
Відтак повідомляємо, що лишилось всього кілька десятків акційних примірників книги «Ісламська держава: наймасштабніша битва сучасності» фахового експерта у порушених питаннях Олександра Коренькова.
 
Передзамовлення за посиланням:
 
Для всіх учасників бойових дій, членів сімей загиблих на Сході України та під час Революції гідності — додаткова знижка на акційну ціну та на усі книги видавництва.
 
Вікові обмеження — 18 років.
 
Дата виходу книги — 20.02.2020
 
Наклад лімітований.
Кошик
Прокрутити вгору