Варта уваги та осмислення⠀

Відгук від khrystyna_lonchyna:

«Автор розмислює про поняття: націоналізм, соборність, расизм, фашизм, фюрерство, ідеологічність та ін. Текст подається у формі питання-відповідь, коротко і ясно, неупереджено, з огляду на досвіди різних країн світу та історичні події, факти, постаті.

Мене найбільше вразило і зацікавило порівняння ЄС та СРСР (так, це зовсім неочікувано), ніколи схожих думок не читала. Віктор Тимченко розмірковує, чому зараз уже неефективні об’єднання країн у якісь структури, зокрема згаданий вже ЄС, а ще НАТО, ООН та ін.

Тут є важливі думки про те, що формує націю, сильну державу, яка політика зараз ефективна, а яка призведе до занепаду. А ще, чому мігранти — це не дуже добре для країн, як вироджується Європа та що нас чекає в майбутньому…

P. S. Віктор Тимченко народився в Україні.
Закінчив Київський університет ім. Тараса Шевченка, за фахом — журналіст. 1990 року переїхав до Німеччини – на батьківщину дружини. У Берліні, Гамбургу і Мюнхені видав кілька книг політичної аналітики. Член Спілки письменників Німеччини. В Україні 2013 року широкого розголосу набула його книга «Час націоналізму», яка є невід’ємною складовою цього видання».

Придбати книжку

Першоджерело

Кошик
Прокрутити вгору