З Днем Незалежності, українці!

Можливо, ми не зауважили, але зараз переживаємо найдовший період відновлення української незалежності за останні кілька сотень років.

На наших очах і за нашої участі Україна трансформується з постколоніальної сировинної країни у величну державу. Ми, українці, нарешті звільнилися від совкового мислення та гідно простуємо власним шляхом до побудови потужної правової та справедливої, української за своєю суттю, держави.

Довгі десятиліття українці, яких по світу нараховується понад 60 мільйонів, будували інші держави та творили здобутки світового значення. А наша власна країна переживала радянську (точніше, російську) окупацію, антиукраїнські політичні режими, безхребетну імпотентну владу.

Але сьогодні ми вже чітко розуміємо, що жодна влада чи загроза не в змозі спинити розвиток української нації. Коли кожний українець працює для України та будує навколо себе український світ, наш поступ не спинити.
Ми маємо щастя, про яке могли лиш мріяти попередні покоління борців за Україну — захищати свою незалежну державу збройно. Кожна куля, випущена в бік окупанта ще раз стверджує нашу Незалежність. Кожна добра справа на користь нашої держави доводить: ми на правильному шляху.

Гібридна війна, що передусім ведеться в інформаційному просторі та психологічно, часто призводить до розбрату та зневіри серед українців. Та хіба ми можемо опускати руки після того, як нас не знищили голодомори — наймасштабніші у світі злочини проти людства, вчинені росіянами та їхніми сателітами! Хіба ми можемо зупинитись після того, як нас не змогли знищити репресії, тюрми і масові розстріли окупаційної влади росіян!

Сьогодні в наших руках весь арсенал боротьби проти ворога — від соціальних мереж, громадських ініціатив і потужної сили волонтерства до автоматів, гвинтівок, танків, РСЗВ та авіації.

Ми здобули власну гідність та довели, що здатні боротися і перемагати. Назад шляху немає. Тільки перемога!

З Днем Незалежності, українці!

Кошик
Прокрутити вгору