ЗНИЖКИ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Кожному з нас поталанило стати сучасниками тих, хто на власні очі спостерігав метаморфози епохи, власними руками творив українську революцію і захищав державу і націю збройно.

Спеціально до Дня Незалежності пропонуємо можливість придбати за найнижчими цінами книги спогадів, та романи що містять безпрецедентну концентрацію неполіткоректної правди та гострих, як багнети, фактів.

Книги за спеціальною пропозицією:

1. «НиТочки» Роман Глєбов

Це правдива історія про життя, студентство та доленосні зміни. У перипетіях випадковостей, перших хвиль революції, АТО, вервиць співпадінь, кохання та зовсім недитячих випробувань кожен обирає свій шлях – свою нитку, яка обов’язково приведе кудись. Який же вибір зробити?

https://old.markobook.com/knigarnya/nytochky-2/

2.«Позывной Кассандра: лето-2015» Оксана Чорна

Ця книга про тих, завдяки кому ми зберігаємо державу і стримуємо ворога. Вона болісна, сумна, часаом жахлива, проте разом із тим правдива, справжня, щира і добра.

https://old.markobook.com/knigarnya/kassandra/

3. «Тил» Борис Гошко

У цьому воєнному романі є справжня атмосфера, яка дозволяє від-чути емоції та зрозуміти переживання людей, які, опинившись в умовах кривавої неоголошеної війни, продовжували жити. Сюжет єднає фронт і мирні міста, утворюючи своїми непідробними деко-раціями той самий тил, який ємно відображений назвою книги.

https://old.markobook.com/knigarnya/tyl/

4. «Жадання фронту» Позивний «Вирій»

Спогади «бойовика» Майдану, сотника Самооборони та добровольця батальйону «Азов» про події революції та війни.

https://old.markobook.com/knigarnya/zhadannya-frontu-2/

5. «Майдан. Погляд зсередини» Олег Трайдакало

На перший погляд, це історія про простих людей — справжніх, щирих, добрих і небайдужих. Проте їм судилося стати насправді незвичайними, видатними людьми. У подіях Революції гідності на київському Майдані їм довелось поєднати доброту і терпимість із праведною люттю задля порятунку всієї України. Без перебільшення, самовідданість і щоденна робота цих людей із легендарної «Львівської брами» зробили можливими тектонічні зміни в українському суспільстві.

https://old.markobook.com/knigarnya/maydan/

Пропозиція чинна з 20 до 24 серпня

 

Кошик
Прокрутити вгору